Wybierz język
pl gb
09.09.2022, 12:35

Podium studentów WNE UW w konkursie Rotman European Trading Competition 2022

W tegorocznych rozgrywkach WNE UW reprezentowały 2 drużyny, przygotowane do udziału w konkursie przez dr. hab. Roberta Ślepaczuka - Kierownika Katedry Finansów Ilościowych naszego Wydziału. Zespół w składzie: Daria Orlińska, Karolina Sulej, Jakub Kasprzak i Mateusz Kijewski uplasował się na 1. miejscu. Z kolei drużyna: Julia Widłak, Agata Wytrykowska, Illia Baranochnikov oraz Bartosz Bieganowski zajęła wysoką 2. lokatę. Tym samym pozwoli nam to utrzymać I miejsce w klasyfikacji generalnej konkursu RETC za lata 2012-2022: https://retc.luiss.it/results/ W każdym z trzech konkursów w ramach całego turnieju przedstawiciele WNE UW zajęli finalnie pierwsze miejsce.

Jesteśmy dumni z osiągniętego przez Was sukcesu. Doceniamy Wasze zaangażowanie, poświęcony czas i wysiłek włożony w przygotowania do udziału w konkursie. Bez wątpienia jesteście inspiracją do podejmowania podobnych wyzwań i realizacji marzeń – naukowych i zawodowych. Trzymamy kciuki za kolejne osiągnięcia!