19.05.2023, 07:51

Ośmioro studentów i studentek z WNE UW ze Stypendiami na Start

Stypendium na Start dla Sportowców jest przeznaczone dla studentów będących wybitnymi sportowcami posiadającymi status medalisty Mistrzostw Polski lub finalisty Olimpiad, Mistrzostw Świata lub Europy, a także w przypadku studentów – mających prawo do uzyskania stypendium rektora w roku akademickim, w którym ubiegają się o „Stypendium na Start”. Ubiegać się o nie mogą studenci pierwszego roku studiów pierwszego stopnia, drugiego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich oraz doktorantów pierwszego roku kształcenia w Szkole Doktorskiej.

Tegorocznymi laureatami stypendiów, reprezentującymi WNE UW, są:

• Maria Anna Szelejewska – studentka 1. roku na kierunku Ekonomia, specjalność międzykierunkowe studia ekonomiczno-menedżerskie,
  • Jan Ludwik Golecki – student 1. roku programu Finance, International Investment and Accounting,
  • Jan Zygmunt Bulej, Jan Stanisław Jamski oraz Sebastian Kupczak – studenci 1. roku magisterskich studiów na kierunku Ekonomia,
  • Pola Parol – studentka 1. roku studiów na kierunku Data Science and Business Analytics,
  • Agnieszka Łapińska – studentka 1. roku programu Informatyka i ekonometria,
  • oraz Mateusz Gajdulewicz – student 1. roku studiów licencjackich na kierunku Ekonomia.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naukowych i sportowych!