26.01.2022, 14:40

Nowość w ofercie przedmiotów do wyboru “Technology acceptance model - practical applications”

Serdecznie zapraszamy studentów Programu Data Science i Business Analytics do zapoznania się z nowym kursem w ofercie przedmiotów do wyboru: “Technology acceptance model - practical applications", którego prowadzącym i koordynatorem jest profesor wizytujący Rana Umair Ashraf.

Głównym celem przedmiotu jest pomoc studentom w zrozumieniu i zdobyciu podstawowej wiedzy teoretycznej oraz praktycznych umiejętności niezbędnych do opracowania i oceny modeli badawczych akceptacji technologii. W trakcie kursu zostaną przedstawione dwa najczęściej stosowane modele: Model Akceptacji Technologii (TAM) oraz Zunifikowana Teoria Akceptacji i Użytkowania Technologii (UTAUT).

Rejestracja na kurs jest otwarta do 30 stycznia 2022 roku.

Więcej informacji można uzyskać u koordynatora programu - dr Rana Umair Ashraf: tmI~SUs'iCrARdaP]#[jv8`B30xaLX|HmR9

Strona kursu w systemie USOSweb: https://bit.ly/346Ikxo