03.03.2022, 09:32

"Nowoczesna Ekonomia w Praktyce” - bezpłatne warsztaty dla uczniów szkół ponadpodstawowych

Drodzy uczniowie warszawskich szkół ponadpodstawowych!

Wydział Nauk Ekonomicznych wraz z Miastem Stołecznym Warszawa oraz Fundacją im. Fryderyka Skarbka Pracowników i Absolwentów Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zaprasza uczniów warszawskich szkół ponadpodstawowych do udziału w kolejnej edycji sobotnio-czwartkową bezpłatnych warsztatów online "Nowoczesna Ekonomia w Praktyce”, która rozpocznie się 19 marca 2022 roku.

Warsztaty połączone są z interaktywnymi eksperymentami i obejmują ważne dla młodego człowieka praktyczne i ciekawe zagadnienia ekonomiczne, rozwijają umiejętność krytycznego myślenia i rozumienia otaczających zjawisk. Kurs prowadzony jest przez zespół doświadczonych dydaktyków WNE UW.

TERMINY:

• sobota 19 marca, godz. 8.30-13.30; pięć warsztatów
  • czwartek 24 marca, godz. 17.30-19.00; jeden warsztat
  • czwartek 31 marca, godz. 17.30-19.00; jeden warsztat

Warunkiem ukończenia kursu i otrzymania certyfikatu jest udział w co najmniej pięciu warsztatach.

Szczegóły rejestracji znajdują się na stronie projektu: https://bit.ly/35ACgxL

Wszelkie pytania odnośnie kursu można także zadać pod adresem mailowym: hLmk='fW.&yzG$g!atJwT*vsx]#[`*`_5wHLjxs7?oM.WlS]5z!de