02.12.2021, 12:13

Konkurs IDUB UW - Zielony Uniwersytet Warszawski

Serdecznie zapraszamy Badaczy Wydziału do udziału w konkursie „Zielony Uniwersytet Warszawski”. Projekt finansowany jest ze środków Programu Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza i organizowany jako grant wewnętrzny Uniwersytetu Warszawskiego służący podniesieniu potencjału badawczego pracowników.

O kwotę do 10 000 zł mogą starać się pracownicy i doktoranci na projekty o interdyscyplinarnym charakterze, które dotyczyć będą realizacji nowoczesnych badań w obszarze tematyki prośrodowiskowej, związanych z działaniami na rzecz ochrony bioróżnorodności, oszczędności zasobów naturalnych i kształtowaniu postaw proekologicznych.

Konkurs ma także na celu też podniesienie zdolności publikacyjnej UW oraz zwiększenie udziału pracowników posiadających tytuł magistra oraz młodych naukowców, w realizacji grantów badawczych, finansowanych ze źródeł zewnętrznych.

Przedmiotem dofinansowania jest realizacja badań na Uniwersytecie Warszawskim i publikacja ich wyników lub wykorzystanie zrealizowanych badań do złożenia wniosku o grant badawczy finansowany ze źródeł zewnętrznych.

Nabór trwa do 13 stycznia 2022 r., do godz. 16.00.

Więcej informacji znajduje się na stronie Programu.

Serdecznie zapraszamy!