14.07.2023, 09:44

Graduacja WNE UW 2023

Uroczysta Graduacja Absolwentów WNE UW odbyła się 8 lipca br. w Auli Mickiewicza Auditorium Maximum. Zaproszenie do udziału w wydarzeniu przyjął Prorektor UW ds. badań prof. dr hab. Zygmunt Lalak.

Uczestnicy Graduacji – absolwenci studiów licencjackich oraz magisterskich, otrzymali pamiątkowe listy gratulacyjne oraz symboliczne upominki z rąk Dziekan WNE UW prof. Gabrieli Grotkowskiej oraz Prodziekan ds. studenckich dr Dominiki Gadowskiej-dos Santos.

Wydarzenie było również okazją do wyróżnienia pracowników naukowych Wydziału, którzy w bieżącym roku akademickim uzyskali tytuł doktora oraz awansowali na stanowisko profesora uczelni.

Krótkie wystąpienie wygłosił Marcin Beme - Absolwent WNE, założyciel, twórca i wieloletni CEO firmy Audioteka S.A., obecnie założyciel i CEO firmy KMB F.R. - prywatnego holdingu inwestycyjnego.

Uroczystość po raz kolejny niezawodnie poprowadził Jakub Ferek.

Absolwenci Wydziału wykonali tradycyjny rzut biretami i pamiątkowe zdjęcia przed Bramą Uniwersytetu. O szczególną oprawę muzyczną wydarzenia zadbał Chór Akademicki Uniwersytetu Warszawskiego.

Z radością dzielimy się zdjęciami z tego wyjątkowego wydarzenia.