01.06.2023, 12:25

Dołącz do grona wybitnych studentek i studentów - podobnie jak laureaci „Stypendium na Start dla Doktorantów”. Przypominamy, że rekrutacja do Szkół Doktorskich potrwa do 19 czerwca br.

Do 19 czerwca br. trwa rekrutacja do Szkół Doktorskich Uniwersytetu Warszawskiego. WNE UW koordynuje dwa programy doktorskie:

• „Ekonomia i Finanse”, realizowany w ramach Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego
  • oraz program doktorski oferowany w ramach Międzydziedzinowej Szkoły Doktorskiej.

Studenci i studentki szkół doktorskich mogą liczyć na wsparcie uczelni na kilku płaszczyznach. Jedną z nich jest m.in. „Stypendium na Start dla Doktorantów”. Przeznaczone jest dla doktorantów pierwszego roku kształcenia w szkole doktorskiej, którzy osiągnęli w postępowaniu rekrutacyjnym wynik punktowy znajdujący się w 20% najwyższych wyników w danej dyscyplinie lub w ramach programu kształcenia w danej szkole doktorskiej.

Gratulujemy laureatce i laureatom stypendiów związanych z WNE UW. Są to mgr Aleksandra Nagańska - studentka programu Quantitative Psychology and Economics oraz mgr Maciej Wysocki i mgr Przemysław Grądzki - studenci programu „Ekonomia i Finanse. Serdecznie gratulujemy!

Szczegółowe informacje na temat rekrutacji do programów doktorskich koordynowanych przez WNE UW znajdują się tutaj.