03.02.2022, 14:41

„Zdążyć przed suszą” – konkurs na najlepsze prace dyplomowe

Serdecznie zapraszamy studentów Wydziału do udziału w konkursie „Zdążyć przed suszą”, który organizowany jest w ramach inicjatywy zespołu rektorskiego ds. ekologii oraz kryzysu klimatycznego Uniwersytetu Warszawskiego, w ramach realizacji celów “Agendy na rzecz klimatu”.

W konkursie mogą wziąć udział studenci studiów pierwszego lub drugiego stopnia studiów stacjonarnych i niestacjonarnych.

Celem konkursu jest wyłonienie i promocja autorów najlepszych prac dyplomowych, które w sposób teoretyczny lub praktyczny, jak również projektowy odnoszą się do rozwiązań problemu suszy, związanej z postępującymi zmianami klimatu w warunkach lokalnych lub globalnych.

Pod uwagę będą pracę prace opisujące m.in. rozwiązania techniczne, (bio)technologiczne i prawne, programy edukacji publicznej lub szkolnej, projekty działań promocyjnych, innowacji w systemach zarządzania instytucjami lub przedsiębiorstwami

Pula nagród w konkursie wynosi 9 000 zł

Wnioski należy składać w formie elektronicznej pod adresem: l@64M#8Je/X?}bf!]#[X&z|#zS@]8=zskWl.

Kalendarz konkursu

Rozpoczęcie naboru wniosków: 01.06.2022