16.11.2022, 14:57

Studentka WNE UW na Sorbonne Université

Studia organizowane są w ramach The 4EU+ European University Alliance, na kierunku „Entrepreneurial and intrapreneurial project management”. Skupiają wybranych studentów z czterech europejskich uczelni: Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu w Mediolanie, Uniwersytetu w Heidelbergu oraz Uniwersytetu Paryskiego. Międzynarodowa grupa liczy łącznie ponad 30 studentów II i III stopnia z różnych obszarów: ścisłych, społecznych, humanistycznych i medycznych.

Celem studiów jest wsparcie młodych ludzi w budowaniu i eksperymentowaniu konkretnych rozwiązań (produktów, usług, organizacji, czy procesów) przy użyciu technik przedsiębiorczości i zarządzania projektami.

Każdy z ww. uniwersytetów uczestniczących w projekcie zaprosił do udziału wybranego partnera. Jednostką wskazaną przez Dominikę Majchrowską jest @Miasto Stołeczne Warszawa.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za realizację projektu!