20.02.2024, 12:41

Studentka WNE UW laureatką w 11. edycji BraveCamp

Karolina Szczęsna - studentka anglojęzycznych studiów magisterskich na kierunku Data Science and Business Analytics WNE UW, została laureatką BraveCamp. To akademia przedsiębiorczości organizowana, w tym roku już po raz 11.,  przez Inkubator Uniwersytetu Warszawskiego.

Karolina jest autorką projektu „Marketplace dla usług cmentarnych” - platformy dedykowanej zarówno osobom prywatnym, jak i podmiotom jak m.in. kwiaciarnie, sklepy przycmentarne czy plebanie w całej Polsce.

Laureatki i laureaci BraveCampu otrzymują granty finansowe na start rozwoju własnego projektu.

Serdecznie gratulujemy!

--

Akademia przedsiębiorczości BraveCamp to inicjatywa skierowana do społeczności akademickiej Uniwersytetu Warszawskiego. Studenci i studentki przez blisko tydzień pracują nad swoimi autorskimi projektami na rozwiązania biznesowe, naukowe czy z zakresu zagadnień społecznych.

Więcej o BraveCamp na stronie: https://iuw.edu.pl/brave-camp/