28.11.2023, 15:27

Strategia WNE UW na lata 2023-2032

Dokument składa się z sześciu części. W pierwszej określono fundamenty strategiczne, tj. misję, wizję i wartości Wydziału. W drugiej, trzeciej i czwartej przedstawiono cele oraz działania strategiczne w trzech obszarach uznawanych za główne pola działalności Uniwersytetu i Wydziału, to jest w obszarze badań naukowych, działalności dydaktycznej oraz współpracy z otoczeniem. W części piątej odniesiono się do kwestii wsparcia zawodowego rozwoju pracowników Wydziału i przyjaznych warunków pracy, które są kluczowe dla osiągnięcia celów w trzech wspomnianych wcześniej obszarach.

W imieniu Dziekan Gabrieli Grotkowskiej składamy podziękowania wszystkim osobom aktywnie zaangażowanym w prace nad Strategią, przede wszystkim członkom Zespołu Roboczego ds. Strategii WNE pracował w składzie: prof. ucz., prof. dr hab. Mikołaj Czajkowski, dr hab. Urszula Sztandar-Sztanderska, prof. ucz., dr Dominika Gadowska-dos Santos, dr hab. Beata Łopaciuk-Gonczaryk, prof. ucz., dr hab. Katarzyna Kopczewska, prof. ucz., dr hab. Krzysztof Szczygielski, prof. ucz., dr hab. Katarzyna Śledziewska, prof. ucz., dr Jarosław Górski. W pracy nad Strategią Zespół intensywnie wspierała dr Olimpia Markiewicz. Podziękowania kierujemy także do wszystkich innych osób, które brały aktywny udział w spotkaniach, dyskusjach, ankietach i innych działaniach służących przygotowaniu Strategii.

Z treścią przyjętej Strategii mogą Państwo zapoznać się tutaj.

Góra