12.05.2022, 11:22

Spotkanie nt. ścieżki edukacyjnej ACCA na naszym Wydziale – serdecznie zapraszamy

19 maja o godz. 13.00 w Auli B Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego zaplanowane jest wydarzenie poświęcone ścieżce edukacyjnej ACCA na naszym Wydziale.

W spotkaniu wezmą udział:

Na spotkaniu obecny będzie również Ambasador ACCA na naszym Wydziale – Kuba Górski, student 3. roku studiów licencjackich.

Association of Chartered Certified Accountants to największa i najbardziej prestiżowa międzynarodowa organizacja, zrzeszająca specjalistów z zakresu finansów, rachunkowości i zarządzania.

Aktualnie Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytet Warszawski posiada pełną akredytację Stowarzyszenia ACCA dla kierunków Finanse i Rachunkowość, Finanse, Inwestycje i Rachunkowość, obejmującą studia I i II stopnia (licencjackie i magisterskie) oraz dla specjalności Ekonomia Przedsiębiorstwa, także studiów I i II stopnia (licencjackich i magisterskich).

Więcej informacji o akredytowanych programach ACCA na WNE znajdziecie na naszej stronie: https://bit.ly/39JSxma

Zachęcamy do udziału!