08.05.2023, 12:10

Spotkanie informacyjne dla studentów o ścieżce ACCA na WNE UW [15.05.2023]

Podczas spotkania dr Dorota Mirowska-Wierzbicka z Katedry Finansów i Rachunkowości WNE UW, Koordynator ACCA na naszym Wydziale oraz Anna Pinchinat-Miernik - Business Relationship Manager, ACCA Poland opowiedzą na czym polega ścieżka ACCA na Wydziale oraz przedstawią szczegóły dotyczące stypendium Accelerate.

Association of Chartered Certified Accountants (ACCA) to największa i najbardziej prestiżowa międzynarodowa organizacja, zrzeszająca specjalistów z zakresu finansów, rachunkowości i zarządzania.

WNE UW posiada akredytację ACCA dla kierunków Finanse i Rachunkowość, Finanse, Inwestycje i Rachunkowość obejmującą studia I i II stopnia (licencjackie i magisterskie) oraz dla specjalności Ekonomia przedsiębiorstwa także obejmującą studia I i II stopnia (licencjackie i magisterskie).

Więcej informacji o ścieżce ACCA na WNE UW znajdziecie na naszej stronie: https://www.wne.uw.edu.pl/student/sciezki-edukacyjne/sciezka-acca

ACCA