11.03.2022, 15:04

Seminarium z cyklu Digital Europe Economic Seminars “Roblox and the Market for Virtual Experiences” [16.03.2022]

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym spotkaniu z serii Digital Europe Economic Seminars, organizowanym przez DELab UW.

Podczas seminarium mgr Satia Rożynek – absolwentka studiów licencjackich i magisterskich WNE UW, Studentka Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych w dyscyplinie Ekonomia i Finanse przedstawi pierwsze ilościowe badanie ekosystemu Roblox - platformy wirtualnych doświadczeń z własną walutą, wirtualnymi towarami i możliwością organizacji wydarzeń, takich jak koncerty znanych artystów czy pokazy mody z wykorzystaniem cyfrowych przedmiotów.

Badanie jest realizowane przez zespół Badaczy Katedry Transformacji Technologicznej WNE UW: mgr Satię Rożynek, dr. Wojciecha Hardego i mgr. Michała Palińskiego.

Spotkanie odbędzie się 16 marca 2022 r. od godz. 13:00 za pośrednictwem platformy Zoom i będzie prowadzone w języku angielskim.

Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny są dostępne na stronie:

--

Seminaria Digital Europe Economic Seminar (DEEcon) odbywają się dwa razy w miesiącu i stanowią część działań w ramach programu Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza (IDUB), realizowanego na Uniwersytecie Warszawskim. Moderatorem spotkań jest dr Wojciech Hardy z Katedry Transformacji Technologicznej WNE UW.