07.10.2022, 15:10

Seminaria doktoranckie WNE UW [online]

Serdecznie zapraszamy doktorantów Wydziału Nauk Ekonomicznych, Studentów Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych oraz pracowników naukowych do udziału w seminariach doktoranckich na Wydziale Nauk Ekonomicznych.

Seminaria są okazją do zaprezentowania badań oraz działalności naukowej Studentów i pracowników naukowych w dziedzinie ekonomii i finansów oraz dzielenia się doświadczeniami badawczymi i publikacyjnymi.

Spotkania odbywają się w formie zdalnej co dwa tygodnie, w poniedziałki od godz. 15:00.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w seminariach lub prezentacją swoich badań, zapraszamy do kontaktu z prof. dr. hab. Janem Jakubem Michałkiem oraz Piotrem Manderą.

Podczas pierwszego seminarium w nowym roku akademickim odbędzie się spotkanie z Dziekan WNE UW dr hab. Gabrielą Grotkowską, prof. ucz.

Spotkanie odbędzie się 10 października br.

Link do spotkania: https://uw-edu-pl.zoom.us/j/93320316803?pwd=UGVtaVltQWZLNXNlQjVuQ2hTWUlsQT09
Identyfikator spotkania: 933 2031 6803
Kod dostępu: 879765