09.10.2023, 10:52

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej

Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego zawiadamia, że 12 października 2023 r. odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Sylwii Radomskiej pt. „Investment in human capital: an optimal taxation approach”.

Promotorem rozprawy jest prof. dr hab. Joanna Tyrowicz (Wydział Zarządzania, Uniwersytet Warszawski).

Recenzenci:

• prof. Marek Kapička (Charles University)
  • dr hab. inż. Edyta Marcinkiewicz prof. ucz. (Uniwersytet Łódzki)
  • dr hab. Łukasz Woźny, prof. ucz. (Szkoła Główna Handlowa w Warszawie)

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej odbędzie się 12 października 2023 r. o godz. 13:30 w sali A409 na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego (ul. Długa 44/50, Warszawa).

Rozprawa oraz recenzje są dostępne na stronie: https://uwedupl.bip.gov.pl/doktoraty-udostepnione-na-stronie-bip-zgodnie-z-art-188-ust-1-i-2-ustawy-z-dnia-3-lipca-2018-r-prawo-o-szkolnictwie-wyzszym/sylwia-radomska.html