12.12.2021, 10:27

Przedłużenie zajęć w formie zdalnej do 17 grudnia br.

Szanowni Państwo,

Drodzy Studenci,

W związku z dużą liczbą zakażeń wirusem SARS-CoV-2, a także licznymi przypadkami objęcia kwarantanną studentów i pracowników Wydziału, po konsultacjach z Samorządem Studenckim i Radą Dydaktyczną, zdecydowaliśmy o przedłużeniu okresu czasowego przejścia na tryb zdalny odbywania zajęć dydaktycznych na studiach pierwszego i drugiego stopnia od 4 do 17 grudnia br.

Zarządzenie nr 15/2021 Prodziekana ds. studenckich Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego z dnia 2 grudnia 2021 r. w sprawie przedłużenia czasowego przeniesienia zajęć do trybu zdalnego w okresie od 4 do 17 grudnia 2021 roku dostępne jest tutaj.

Decyzja ta nie dotyczy zajęć realizowanych przez inne jednostki UW, jak np. przedmiotów ogólnouniwersyteckich, w których studenci muszą uczestniczyć na zasadach określonych przez jednostki je oferujące, ani też zajęć usługowych realizowanych przez pracowników WNE na innych Wydziałach UW.

Budynek Wydziału będzie otwarty tak, jak obecnie. Usilnie jednak prosimy o zachowanie ostrożności i zasad dystansu, zgodnie z obowiązującymi wymogami sanitarnymi.

Z pozdrowieniami i życzeniami zdrowia,

Dominika Gadowska-dos Santos

Prodziekan ds. studenckich WNE UW