30.12.2022, 13:22

Podsumowanie grudniowych posiedzeń na Wydziale Nauk Ekonomicznych UW

21 grudnia br. przeprowadzone zostało stacjonarne posiedzenie Rady Wydziału Nauk Ekonomicznych. Odbyło się ono w zmodernizowanej Auli A WNE UW.

Tego samego dnia – podobnie stacjonarnie, miało również miejsce posiedzenie Rady Naukowej Dyscypliny Ekonomia i Finanse.

W trakcie Rady WNE UW, Dziekan Wydziału dr hab. Gabriela Grotkowska, prof. ucz., złożyła gratulacje i podziękowania Pracownikom Wydziału, którzy uzyskali Wyróżnienia Rektora UW 2022 oraz Nagrody JM Rektora UW – w tym za osiągnięcia dydaktyczne oraz organizacyjne.

Z kolei Nagrody Jubileuszowe otrzymali Prof. Jan Michałek oraz Prof. Joanna Siwińska-Gorzelak.

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym Pracownikom Wydziału – serdecznie gratulujemy.

• slide