04.03.2024, 12:08

Pierwszy International Day na WNE UW!

Było okazją do spotkania społeczności międzynarodowej Wydziału Nauk Ekonomicznych UW. Zgromadzonych uczestników wydarzenia powitały Dziekan Wydziału – dr hab. Gabriela Grotkowska, prof. ucz. oraz Prodziekan ds. studenckich WNE UW – dr Dominika Gadowska-dos Santos.

Pani Prodziekan opowiedziała o projekcie, w ramach którego zrealizowane zostało wydarzenie.
Pani Dziekan zapewniła również o wadze integracji osób studiujących na WNE UW.

Podczas International Day odbyło się także rozstrzygnięcie konkursu Instagram Photo Contest
i wręczenie nagród w konkursie. Dwie uczestniczki konkursu podzieliły się ciekawostkami na temat swoich rodzinnych krajów.

Ważnym punktem wydarzenia było otwarcie Strefy Studenckiej. To przestrzeń, wyposażona w przyrządy umożliwiające aktywność fizyczną (np. stepy, hantle,
czy drabinkę). To także miejsce dedykowane odpoczynkowi: stąd gry planszowe, piłkarzyki, czy miejsce sprzyjające lekturze.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom wydarzenia za udział w pierwszym na WNE UW International Day! Gratulujemy zwycięzcom konkursu Instagram Photo Contest.

Zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu z tej serii. Studentów zainteresowanych podobnymi inicjatywami zapraszamy do kontaktu z Sekcją Rekrutacji i Promocji Studiów WNE UW.