21.12.2023, 13:17

Konkurs o Nagrodę im. Profesora Władysława Baki na najlepszą pracę licencjacką

W dniu 19 grudnia 2023 r., podpisano umowę, zgodnie z którą pani Mirosława Baka, wdowa po prof. Władysławie Bace, absolwencie i pracowniku naszego Wydziału, przekazała Fundacji im. Fryderyka Skarbka Pracowników i Absolwentów Wydziału Nauk Ekonomicznych UW darowiznę z przeznaczeniem na organizację przez Fundację oraz Wydział Nauk Ekonomicznych Konkursu o Nagrodę im. Profesora Władysława Baki na najlepszą pracę licencjacką obronioną na WNE.

Celem konkursu jest :

• promowanie wysokiej jakości prac dyplomowych przygotowywanych przez studentów studiów licencjackich prowadzonych na Wydziale Nauk Ekonomicznych, zarówno w języku polskim, jak i angielskim, a przez to promowanie podejmowania studiów II stopnia;
  • promowanie prac licencjackich podejmujących w szczególności problemy szeroko rozumianej polityki gospodarczej;
  • upamiętnienie postaci prof. dr. hab. Władysława Baki, wieloletniego profesora Wydziału Nauk Ekonomicznych.

Szczegółowy harmonogram i regulamin Konkursu zastanie opublikowany po 1 stycznia 2024 r.

Góra