11.04.2023, 09:52

Kolejna edycja stypendiów Dekabana

Konkurs organizowany przez Dekaban-Liddle Glasgow-Warsaw Foundation skierowany jest do pracowników naukowych z dziedzin szeroko rozumianej ekonomii i finansów. Aplikacje należy składać w terminie do 15 czerwca br.

Aby złożyć wniosek, należy wypełnić formularz i przesłać elektronicznie na adres: wN'detpFU/lr][|KZWPn6G3jg+J#]#[k+eNTVy6?oOXPP9/G5DV$?@LK5@q.

Szczegóły dotyczące stypendium dostępne są na stronie: University of Glasgow - Schools - Adam Smith Business School - Research - Dekaban-Liddle Fellowship

Dekaban-Liddle Glasgow-Warsaw Foundation umożliwia wymianę naukowców specjalizujących się w dziedzinie rolnictwa, ekonomii i inżynierii pomiędzy polskimi uczelniami a uczelniami w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Wielkiej Brytanii.

Wymiana akademicka w zakresie nauk ekonomicznych jest koordynowana przez Polski Komitet Dekabana, którego Przewodniczącym jest prof. dr hab. Tomasz Żylicz.