14.06.2023, 09:13

4EU+ Education Days [20-21.06.2023]

W dniach 20–21 czerwca, pracownicy i pracowniczki Uniwersytetu Warszawskiego i pozostałych uczelni Sojuszu 4EU+ będą mogli wziąć udział w wydarzeniu 4EU+ Education Days.

W trakcie dwóch dni odbędą się sesje i warsztaty poświęcone takim zagadnieniom jak wspieranie dydaktyki cyfrowej, prowadzenie i finansowanie studiów wspólnych (ze szczególnym uwzględnieniem programów unijnych, takich jak Erasmus Mundus Joint Masters) czy zapewnianie jakości kształcenia na poziomie europejskiego konsorcjum.

Wydarzenie 4EU+ Education Days jest organizowane w ramach finansowanego ze środków Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej projektu „4EU+ for Ukraine”, którego koordynatorem jest Uniwersytet Warszawski. Jest skierowane do pracowników z uczelni partnerskich z Ukrainy oraz pracowników akademickich i administracji uczelni Sojuszu 4EU+.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc udział stacjonarny przewidziany jest dla uczestników z ukraińskich uczelni. Pozostałe osoby zainteresowane uczestnictwem w sesjach mogą wziąć udział online.

Chęć udziału w wydarzeniu należy zgłosić poprzez formularz rejestracyjny do 16 czerwca br.

Szczegółowy program 4EU+ Education Days znajduje się na stronie Sojuszu 4EU+.