20.04.2022, 07:51

21. spotkanie European Health Policy Group [27-28.06.2022]

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w jubileuszowym, 21. spotkaniu European Health Policy Group (EHPG), które będzie okazją do podsumowania wkładu wniesionego przez członków EHPG w dziedzinę polityki zdrowotnej w ciągu ostatnich 20 lat, a także do dyskusji na temat aktualnych wyzwań, z którymi spotykają się systemy opieki zdrowotnej, a także prognoz na przyszłość.

Wydział Nauk Ekonomicznych w European Health Policy Group reprezentuje dr Anna Nicińska z Katedry Transformacji Technologicznej WNE UW, która jest członkiem Komitetu Sterującego EHPG (Steering Committee).

Wydarzenie odbędzie się w dniach 27-28 czerwca 2022 r. w formie stacjonarnej w siedzibie Department of Health Policy London School of Economics and Political Science.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia.

Formularz rejestracyjny jest dostępny na stronie: https://lse.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_80RX9UmNkQkNCV8

--

European Health Policy Group od 20 lat organizuje warsztaty, podczas których gromadzą się naukowcy z różnych dyscyplin, od medycyny, przez ekonomię po socjologię i psychologię, zajmujący się polityką zdrowotną, efektywnością zdrowia publicznego i jego organizacją w krajach Europy.

Celem spotkań jest wymiana wiedzy i doświadczeń tak, aby wspierać rozwój polityki zdrowotnej i podnosić jakość ochrony zdrowia Europejczyków a także wzmocnienie sieci naukowej badaczy, ze szczególnym uwzględnieniem w ostatnich latach naukowców z Europy Środkowej i Wschodniej.