21.04.2022, 11:25

17. edycja EU-Real Workshop – Call for Papers

The European Union - Regional Economics Applications Laboratory (EU-REAL) oraz Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zapraszają do udziału w 17. edycji międzynarodowej konferencji "European Union Regional Economics Applications Laboratory (EU REAL) Workshop", która odbędzie się w dniach 8-9 września 2022 r. w Warszawie.

Tematem przewodnim tegorocznej konferencji będzie “Regional and urban economic modelling".

Abstrakty o maksymalnej długości 500 słów, zawierające dane autora/autorów, afiliację, temat główny oraz 3-5 słów kluczowych, należy przesłać do 15 maja 2022 r. na adres: ~]/hf%uZzy29W@L$4I^?B\]#[aPyTPeaD7q{y`2D/t*TH/I

W szczególności zapraszamy do nadsyłania prac związanych tematycznie, acz z ale nie tylko, z następującymi zagadnieniami:

• Regionalny wzrost i rozwój gospodarczy
  • Polityki regionalne, wiejskie i miejskie
  • Infrastruktura, przepływy i sieci transportowe między regionami
  • Turystyka i rozwój regionalny
  • Migracja i regionalne rynki pracy
  • Regionalne planowanie opieki zdrowotnej i przepływy migracyjne
  • Metody ilościowe w naukach regionalnych
  • Ekonometria i statystyka przestrzenna

Serdecznie zapraszamy!