03.01.2024, 13:27

Wystartowała 3. edycja konkursu Polskich Linii Lotniczych LOT na najlepszą pracę dyplomową!

Konkurs jest autorską inicjatywą Polskich Linii Lotniczych LOT. Jego celem jest promowanie wiedzy o lotnictwie wśród uczelni wyższych oraz zachęcanie młodych absolwentów do łączenia swojej pasji z naukowym podejściem.

Konkurs skierowany jest do absolwentów studiów I oraz II stopnia uczelni publicznych i niepublicznych z obszaru całej Polski, którzy ukończyli studia w roku akademickim 2022/2023 r. oraz w 2023/2024 r. i obronili pracę dyplomową lub obronią – najpóźniej w dacie do 30 września 2024 r.

Tematem przewodnim prac dyplomowych w ramach konkursu jest: Współczesna linia lotnicza, jej wyzwania, perspektywy, rozwój z punktu widzenia operacyjnego, handlowego, finansowego oraz w zakresie ESG.

Przewodniczącą kapituły 3. edycji konkursu jest prof. Elżbieta Szymańska z Politechniki Białostockiej. Z ramienia Polskich Linii Lotniczych LOT do kapituły dołączyli: Agnieszka Kunert-Diallo, Dyrektor Biura Compliance i Regulacji oraz Radosław Sitek, Dyrektor Biura Strategii. W kapitule zasiedli również przedstawiciele – reprezentanci polskich uczelni wyższych, wśród nich właśnie dr hab. Piotr Wójcik, prof. ucz. z naszego Wydziału!

Obronione prace wraz z kompletem dokumentów należy przesłać drogą mailową na adres: 4NkRP^f[FJwday]#['Ca32M[r/6lmRf do 15 października 2024 r.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi do 31.03.2025 r. poprzez publikację informacji o na stronie konkursowej: https://www.lot.com/pl/pl/konkurs