17.05.2024, 11:14

Graduacja absolwentów Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Miło nam zaprosić do udziału w uroczystej Graduacji studentki i studentów WNE UW odpowiednio:

• 3. roku studiów I stopnia
  • 2. roku studiów II stopnia

którzy pomyślnie zaliczyli wszystkie przedmioty przewidziane w toku studiów/uzyskali absolutorium.

W trakcie Graduacji wyróżnimy także pracowników naukowych, którzy w bieżącym roku akademickim uzyskali stopień naukowy doktora, doktora habilitowanego, profesora oraz awansowali na stanowisko profesora uczelni.

Wzorem lat ubiegłych – dla podkreślenia rangi wydarzenia, obowiązującym strojem będzie toga wraz z biretem (togi będą dostępne do wypożyczenia).

Towarzyszyć nam będzie fotograf – wykona profesjonalne zdjęcie, które z pewnością będzie miłą pamiątką uroczystości.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o czujne sprawdzanie swojego uczelnianego maila – wkrótce otrzymacie formularz zgłoszeniowy.

Liczymy na Państwa liczną obecność w trakcie Święta Społeczności Wydziału Nauk Ekonomicznych!

graduacja kolaż (2).png