03.04.2023, 10:02

VIII edycja Konkursu „Nauka jest dla ludzi”, organizowanego przez Centrum Współpracy i Dialogu Uniwersytetu Warszawskiego - przedłużony termin zgłoszeń

Zachęcamy do wzięcia udziału w VIII edycji Konkursu „Nauka jest dla ludzi”, organizowanego przez Centrum Współpracy i Dialogu Uniwersytetu Warszawskiego.

Celem konkursu jest promocja badań prowadzonych na Uniwersytecie Warszawskim, które odpowiadają na ważne wyzwania społeczne, gospodarcze lub zmieniają rozumienie świata, a także takich, które znajdują zastosowanie w gospodarce, instytucjach rządowych lub samorządowych.

Konkurs jest skierowany do pracowników etatowych Uniwersytetu Warszawskiego, studentów studiów trzeciego stopnia (doktorskich) na Uniwersytecie Warszawskim lub osób realizujących kształcenie w Szkole Doktorskiej UW.

Nagrodę stanowią wskazane przez zwycięzców działania promocyjne o łącznej wartości do 15 000 zł brutto.

Zgłoszenia są przyjmowane do 5 kwietnia br.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie: https://cwid.uw.edu.pl/projekt/nauka-jest-dla-ludzi/.