Biuro Rekrutacji i Promocji

Biuro Rekrutacji i Promocji Wydziału Nauk Ekonomicznych jest czynne w godzinach 10.00 - 15.00, od poniedziałku do piątku, pok. A403, IV piętro, budynek A.

Tel. 22/ 55 49 190

Uprzejmie informujemy, że w związku z wytycznymi Rektora Uniwersytetu Warszawskiego, dotyczącymi funkcjonowania uczelni, w związku z sytuacją pandemiczną, każdorazowa wizyta w Biurze Rekrutacji i Promocji powinna być wcześniej zgłoszona drogą mailową (nQZ#6dtl=h/{1?DzCiAvx|}8]#[a3Fx+YVP!JJsz{Mp7r}[n#n!).

Magdalena Dominiak
Email: nQZ#6dtl=h/{1?DzCiAvx|}]#[\2JszS^N$!%jqH6rLO|l%mj

Edyta Gajcy
Email: nQZ#6dtl=h/{1?DzCiAv]#[T58pt^1d&N8q&H$_5r.c
Stanowisko: Samodzielny referent

Monika Oponowicz
Email: nQZ#6dtl=h/{1?DzCiAvx|}8]#[\AKu!TlVxcJsz{Mp7r}[n#n!

Krystyna Paczoska
Email: nQZ#6dtl=h/{1?DzCiAvx|}]#[ZB8i1ThXv!%jqH6rLO|l%mj

Zadania biura

1. Kreowanie strategii, wdrażanie oraz ewaluacja działań wizerunkowych (reklama, marketing, public relations, komunikacja w social mediach, obsługa komunikacji wybranych wydarzeń specjalnych, w tym spotkań Rady Pracodawców).
  2. Obsługa procedury rekrutacyjnej na studia I i II stopnia w języku polskim i angielskim.
  3. Obsługa procedury wynajmu.

Materiały

Identyfikacja wizualna WNE UW

Rekomendujemy korzystanie z szablonów WNE UW w korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej:

• papier firmowy wersja .docx: PLEN - zachęcamy do korzystania z podstawowego kroju pisma dla UW - tj. Arimo lub zastępczego Arial.
  • prezentacja wersja .pptx: PL

Pomocnicze: