Biuro Rekrutacji i Promocji

Email: Ex@\.[zm9hbU/FyK-6lV0eSJ#]#[}i$BwGje-TDl%1_T}.u8o[\7r
Stanowisko: Kierownik
Dyżury:

poniedziałek - piątek, godziny otwarcia biura dla interesariuszy: 10:00-15:00, pokój: B004

Uwagi:

Krystyna Paczoska
Stopień naukowy: mgr
Email: Ex@\.[zm9hbU/FyK-6lV0eS]#[-ix@&KnYu!ZDoOoC6vQL9V@
Stanowisko: Samodzielny referent

Uwagi:
Magdalena Dominiak
Email: Ex@\.[zm9hbU/FyK-6lV0eS]#[/]+JrJdO!!ZDoOoC6vQL9V@
Stanowisko: Referent

poniedziałek - piątek, 10:00-13:00, pokój: B004

Zadania biura

W roku akademickim 2017/2018 Biuro Rekrutacji i Promocji przyjmuje interesariuszy w pokoju B004.

1. Kreowanie strategii, wdrażanie oraz ewaluacja działań wizerunkowych (reklama, marketing, public relations, komunikacja w social mediach, obsługa komunikacji wybranych wydarzeń specjalnych, w tym spotkań Rady Pracodawców).
  2. Obsługa procedury rekrutacyjnej na studia I i II stopnia w języku polskim i angielskim.
  3. Obsługa procedury wynajmu.

Materiały

Identyfikacja wizualna WNE UW

Rekomendujemy korzystanie z szablonów WNE UW w korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej:

• papier firmowy wersja .docx: PLEN - zachęcamy do korzystania z podstawowego kroju pisma dla UW - tj. Arimo lub zastępczego Arial.
  • prezentacja wersja .pptx: PLEN - krój pisma dla prezentacji jubileuszowej to Times New Roman.
  • Uwaga: aby zmienić dane kontaktowe na dole strony należy dwa razy kliknąć na przestrzeń, zedytować informacje a następnie kliknąć ESC.

Pomocnicze:

Inne: