Biuro Rekrutacji i Promocji

Email: H$'|w%_eNb}GRoc`iDrTXga@A]#[$qlbfmO]BN_^J^Ii_8{69]j-*
Stanowisko: Kierownik
Dyżury:
Na urlopie do 31.08.2019 r.

Magdalena Dominiak
Stopień naukowy: mgr
Email: H$'|w%_eNb}GRoc`iDrTXga]#[2erjapIG6yu24xYXr$WJaXN
Stanowisko: Referent

poniedziałek - piątek
godziny otwarcia biura dla interesariuszy: 10:00-15:00
pokój: B004.

Krystyna Paczoska
Stopień naukowy: mgr
Email: H$'|w%_eNb}GRoc`iDrTXga]#[0qd`rqSQ+yu24xYXr$WJaXN
Stanowisko: Samodzielny referent
Dyżury:

poniedziałek - piątek, godziny otwarcia biura dla interesariuszy: 10:00-15:00, pokój: B004

Uwagi:

Zadania biura

W roku akademickim 2017/2018 Biuro Rekrutacji i Promocji przyjmuje interesariuszy w pokoju B004.

1. Kreowanie strategii, wdrażanie oraz ewaluacja działań wizerunkowych (reklama, marketing, public relations, komunikacja w social mediach, obsługa komunikacji wybranych wydarzeń specjalnych, w tym spotkań Rady Pracodawców).
  2. Obsługa procedury rekrutacyjnej na studia I i II stopnia w języku polskim i angielskim.
  3. Obsługa procedury wynajmu.

Materiały

Identyfikacja wizualna WNE UW

Rekomendujemy korzystanie z szablonów WNE UW w korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej:

• papier firmowy wersja .docx: PLEN - zachęcamy do korzystania z podstawowego kroju pisma dla UW - tj. Arimo lub zastępczego Arial.
  • prezentacja wersja .pptx: PLEN - krój pisma dla prezentacji jubileuszowej to Times New Roman.
  • Uwaga: aby zmienić dane kontaktowe na dole strony należy dwa razy kliknąć na przestrzeń, zedytować informacje a następnie kliknąć ESC.

Pomocnicze:

Inne: