Biuro Rekrutacji i Promocji

Uprzejmie informujemy, że w dniu 14 sierpnia 2020 r. Biuro Rekrutacji i Promocji WNE UW jest nieczynne.

Magdalena Dominiak
Email: ?gT%vWokd&V$X=+3!.}j]76]#[&LDo`FYMPDNo=G|#.nb`f'}

poniedziałek - piątek
godziny otwarcia biura dla interesariuszy: 10:00-15:00

Edyta Gajcy
Email: ?gT%vWokd&V$X=+3!.}j]#[{O2lZQ+cSi_vPGlru7nW
Stanowisko: Samodzielny referent

poniedziałek - piątek 10.00 - 15.00

pokój: A403

Krystyna Paczoska
Email: ?gT%vWokd&V$X=+3!.}j]76]#[%X2eqGcWFDNo=G|#.nb`f'}

poniedziałek - piątek, godziny otwarcia biura dla interesariuszy: 10:00-15:00

Monika Oponowicz
Email: ?gT%vWokd&V$X=+3!.}j]76a]#[&WEqeGgUH~mxGz5&w7cOSD%N

poniedziałek - piątek
godziny otwarcia: 10:00-15:00

Zadania biura

W roku akademickim 2019/2020 Biuro Rekrutacji i Promocji przyjmuje interesariuszy w pokoju A403.

1. Kreowanie strategii, wdrażanie oraz ewaluacja działań wizerunkowych (reklama, marketing, public relations, komunikacja w social mediach, obsługa komunikacji wybranych wydarzeń specjalnych, w tym spotkań Rady Pracodawców).
  2. Obsługa procedury rekrutacyjnej na studia I i II stopnia w języku polskim i angielskim.
  3. Obsługa procedury wynajmu.

Materiały

Identyfikacja wizualna WNE UW

Rekomendujemy korzystanie z szablonów WNE UW w korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej:

• papier firmowy wersja .docx: PLEN - zachęcamy do korzystania z podstawowego kroju pisma dla UW - tj. Arimo lub zastępczego Arial.
  • prezentacja wersja .pptx: PL - krój pisma dla prezentacji jubileuszowej to Times New Roman.
  • Uwaga: aby zmienić dane kontaktowe na dole strony należy dwa razy kliknąć na przestrzeń, zedytować informacje a następnie kliknąć ESC.

Pomocnicze:

Inne: