Centre for Economic Analyses of Public Sector (CEAPS) założony został w 2009 roku przy Katedrze Ekonomii Politycznej Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego. Głównym celem działania Ośrodka jest opracowywanie wysokiej jakości niezależnych analiz ekonomicznych sektora publicznego. Prace prowadzone w ramach CEAPS obejmują zarówno badania naukowe, jak i ekspertyzy zlecane przez instytucje zewnętrzne. Posiadane kontakty z wiodącymi instytutami krajowymi i zagranicznymi podejmującymi problematykę sektora publicznego owocują bogatą współpracą badawczą oraz dostępem do najnowszych wyników badań prowadzonych na całym świecie. Dzięki temu Ośrodek bierze aktywny udział w debatach dotyczących problemów sektora publicznego w Polsce i na forum międzynarodowym. Poza zaangażowaniem w prace badawcze, pracownicy CEAPS prowadzą również zajęcia dydaktyczne na Wydziale Nauk Ekonomicznych UW.

Telefon: 22 55 49 140, 175, 146
E-mail: IYkLc%#_n@W?`DBN]#[&?M9WB}NTIM3i$}D.pl
www: Strona CEAPS

Jan Fałkowski
Stopień naukowy: dr hab.
Email: IYkLc%#_n@W?`DBN!R.Ko'P-]#[0@M5Oq}SZ$n3O$KDw[n+e1At
Dyżury:

prośba o wcześniejszy kontakt e-mail

Katarzyna Metelska-Szaniawska
Stopień naukowy: dr hab.
Email: IYkLc%#_n@W?`DBN!R.Ko'P]#[1GQAInyKPWO*FM4F.4mAxs9

Zob. strona własna

Beata Łopaciuk-Gonczaryk
Stopień naukowy: dr
Email: IYkLc%#_n@W?`DBN!R.Ko'P-]#['A[7G|gRh'n3O$KDw[n+e1At

dyżury w sesji letniej:

środa 13 VI 2018, godz. 10:00-11:00

środa 20 VI 2018, godz. 11:00-12:00

Proszę o wcześniejsze umówienie się e-mailowo.