Zapraszamy na studia podyplomowe "Data Science w zastosowaniach biznesowych. Warsztaty z wykorzystaniem programu R", prowadzone na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Wykładowcami są pracownicy naukowi wydziału, mający wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i projektów analitycznych dla biznesu i instytucji publicznych oraz biznesowi praktycy i specjaliści w analizach ilościowych.

W odróżnieniu od innych programów tego rodzaju, studia na WNE UW z "Data Science" mają w całości charakter warsztatowy z naciskiem na stronę aplikacyjną i samodzielne stosowanie omawianych metod w praktyce.

Wszystkie zajęcia prowadzone są przy komputerach. W szczególny sposób program studiów uwzględnia nowoczesne metody uczenia maszynowego.

Rekrutacja dla rocznika 2020/2021 (IV edycja studiów): 11.05.2020 - 30.09.2020 (I tura)

Strona rekrutacji: irk.uw.edu.pl/pl/offer/PODYPL2020/programme/SP-DS/

Początek zajęć: październik 2020 r.

Wszystkie informacje o kierunku można znaleźć na stronie: datascience.wne.uw.edu.pl

Zachęcamy również do kontaktu z organizatorami studiów pod adresem: %nH^{IFr0usWA6e*M|pBQmL=g]#[fP9@o&+XyYYn5!K3Cty~2cU#T

lub z biurem studiów podyplomowych:
Piotr Mandera
Uniwersytet Warszawski, Wydział Nauk Ekonomicznych
ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa
Pok. A-402, %nH^{IFr0usWA6e*M|pBQm]#[r\$M`#5TKmb9J+]3/afKBZ

W czasie stanu epidemiologicznego proszę o kontakt mailowy (praca zdalna).

Polecamy także szkolenia narzędziowe i statystyczne oferowane przez http://labmasters.pl/.

Więcej szczegółów: