Zmarł prof. A. Łukaszewicz

8 stycznia 2019

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o odejściu profesora Aleksandra Łukaszewicza, wybitnego ekonomisty, wieloletniego pracownika Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego i kierownika Katedry Polityki Gospodarczej, wychowawcy wielu pokoleń ekonomistów.

Żegnamy wielkiego humanistę, wspaniałego Człowieka i Współpracownika, który wywarł na nas duży wpływ.

Składamy Rodzinie wyrazy głębokiego współczucia.
Dziekan, pracownicy i studenci
Wydziału Nauk Ekonomicznych
Uniwersytetu Warszawskiego

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w środę 16 stycznia, godz. 13.00 w domu przedpogrzebowym na Powązkach Wojskowych, zaś pochówek w grobie rodzinnym na Cmentarzu Powązkowskim (katolickim).