XXXI Konferencja Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego [24-25.09.2020]

17 września 2020

W dniach 24-25 września 2020 r. odbędzie się XXXI Konferencja Wydziału Nauk Ekonomicznych UW, w tym roku w formie hybrydowej.

Pierwszy dzień Konferencji poświęcony będzie prezentacji badań pracowników Wydziału wykorzystujących metody ilościowe w analizach ekonomicznych. W drugim dniu swoje osiągnięcia badawcze zaprezentują osoby przygotowujące doktoraty pod kierunkiem promotorów z naszej jednostki.

Konferencja będzie także okazją do podziękowań dla dwóch niezwykle zasłużonych pracowników naszego Wydziału, którzy kończą swoje zatrudnienie na WNE – Prof. Mariana Wiśniewskiego i Prof. Wojciecha Maciejewskiego.

W siedzibie Wydziału odbędą się dwie sesje plenarne (sesja otwierająca konferencję w czwartek przed południem oraz sesja zamykająca konferencję w piątek po południu). Zapraszamy do udziału osobistego, choć zastrzegamy, iż liczba uczestników tych sesji w formie stacjonarnej jest ograniczona ze względu na wytyczne dot. pracy na UW związane pandemią Covid-19. Osoby, które chciałyby wziąć udział w sesjach plenarnych w siedzibie Wydziału, proszone są o zgłoszenie tego faktu do Pani Beaty Kący (^=#uA2kbPOz[U|Yd7@]#[JviWX*ZHYErd7aOm'&) do dnia 21 września 2020 r. (poniedziałek).

Obrady obu sesji plenarnych oraz sesji równoległych będą transmitowane przez internet. Do każdej sesji są przypisane linki do wideo konferencji.

Program Konferencji w wersji szczegółowej można pobrać tutaj.

Program Konferencji w wersji ramowej można pobrać tutaj.

Serdecznie zapraszamy!