Wybory do Rady Naukowej Dyscypliny Ekonomia i Finanse

7 grudnia 2020

Szanowni Państwo,

Wydziałowa Komisja Wyborcza Wydziału Nauk Ekonomicznych UW zawiadamia, że 17 grudnia 2020 roku odbędą się wybory do Rady Naukowej Dyscypliny Ekonomia i Finanse w grupie profesorów i doktorów habilitowanych oraz pozostałych nauczycieli akademickich. Wybory odbędą się z wykorzystaniem systemu Ankieter.

Szczegółowe informacje techniczne zostaną podane w przyszłym tygodniu.

Prosimy o zgłaszanie kandydatów do Rady Naukowej Dyscypliny do 14 grudnia 2020 r. drogą mailową na adres: D\Zd@n}!4t?kA^OiL&]#[+==FWfleAj3t}CEr9p z tytułem maila WYBORY DO RN DYSCYPLINY EKONOMIA I FINANSE

Można zgłaszać własne kandydatury oraz kandydatury innych osób, po powiadomieniu ich i uzyskaniu ich zgody. Zgłaszającymi i zgłaszanymi muszą być osoby z tej samej grupy. Kandydatami muszą być osoby o stopniu co najmniej doktora wskazującymi UW jako podstawowe miejsce pracy.

dr hab. Marcin Gruszczyński
Przewodniczący Wydziałowej Komisji Wyborczej WNE UW