Welcome Point – wsparcie międzynarodowej społeczności WNE UW

17 września 2021

Z wielką radością informujemy, że na Wydziale Nauk Ekonomicznych UW powstał Welcome Point – filia centralnego Welcome Point Uniwersytetu Warszawskiego, którego zadaniem będzie wspieranie wydziałowej społeczności międzynarodowej. Zagraniczni studenci stanowią aż 25% całej społeczności akademickiej Wydziału i pochodzą z ponad 50 krajów świata!

Welcome Point na WNE UW będzie zajmował się obsługą zagranicznych studentów, doktorantów oraz pracowników przyjeżdżających na Wydział Nauk Ekonomicznych poprzez aktywne wspieranie działań na rzecz umiędzynarodowienia oraz poprawy jakości obsługi obcokrajowców studiujących i pracujących na WNE UW oraz organizację wydarzeń i spotkań informacyjnych dla pracowników i studentów.

Obsługą Biura Welcome Point WNE UW będzie zajmować się dr Maria Bartakhanova, mail: M8obwV\E|`qKJP1$0D]HSjx?sF]#[Ex\FgDB2lJ`@aHzf96UQ5OnHd/

Biuro Welcome Point znajduje się w Budynku C na pierwszym piętrze w sali G.

Serdecznie zapraszamy!

Biuro Welcome Point powstało w ramach projektu „Let’s make together economics in Warsaw”, finansowanego przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej w ramach Programu Welcome to Poland (nabór 2020).