Warsztaty dotyczące grantów European Research Council

5 października 2018

BDN PAN we współpracy z Oxford University zaprasza na warsztaty poświęcone ofercie grantów European Research Council  (ERC), które odbędą się 16 listopada 2018.  Wybitni naukowcy z  Oxford University oraz Gill Wells, szefowa Europejskiego Biura na tej uczelni, podzielą się z uczestnikami swoimi doświadczeniami.

O tym jak przygotować zwycięski wniosek opowiedzą:

• Gill Wells – szefowa European Office, na co dzień wspierająca naukowców aplikujących o granty ERC z University of Oxford;
  • Professor Melinda Mills – socjolog, laureatka grantu ERC Consolidator – „Unravelling the genetic influences of reproductive behaviour and gene-environment interaction”, oceniająca granty Advanced ERC w panelu SH2, University of Oxford;
  • Professor Ben Ansell  - politolog, laureat grantu ERC Consolidator „The Politics of Wealth Inequality and Mobility in the Twenty-First Century” w pan elu SH3, University of Oxford;
  • Dr Michał Nemeth z Uniwersytetu Jagiellońskiego, lingwista, tegoroczny laureat ERC Starting Grant „(Re)constructing a Bible. A new approach to unedited Biblical manuscripts as sources for the early history of the Karaim language” w panelu SH5.

Dodatkowo, 15 naukowcom, którzy przygotują najlepsze aplikacje na warsztaty, zostaną zaproponowane indywidualne konsultacje z wykładowcami warsztatów oraz z ekspertami z Biura ds. Doskonałości Naukowej Polskiej Akademii Nauk (BDN PAN).

Rejestracja na warsztaty jest możliwa do 29 października 2018 do godz. 13.00 za pośrednictwem formularza internetowego dostępnego pod adresem: https://goo.gl/bmWLQX