Szkolenia dla nauczycieli akademickich luty-marzec 2021

16 lutego 2021

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniach dla etatowych nauczycieli akademickich. Oferta na najbliższy miesiąc, prócz szkoleń z narzędzi informatycznych, zawiera także szkolenia z kompetencji miękkich, w tym dotyczące technik i aplikacji wspierających produktywność i zarządzanie czasem, inteligencji emocjonalnej oraz komunikacji z wielokulturową grupą studentów i studentek oraz szkolenia w ramach projektu IDUB.

Szczegółowe informacje nt. terminów szkoleń i rekrutacji znajdują się w harmonogramach:

1. Harmonogram szkoleń 1-28 lutego 2021 r.
  2. Harmonogram szkoleń 18 lutego-16 marca 2021 r.

Rejestracja odbywa się na platformie: http://szkolenia-rozwoj.uw.edu.pl/.

Aby zarejestrować się na wybrane szkolenie należy wybrać kategorię: „Szkolenia dla nauczycieli akademickich”, a następnie:

• wybrać kategorię szkolenia widoczną w załączonym harmonogramie (pierwsza kolumna);
  • wyszukać szkolenie wg terminu i nazwy i dalej postępować zgodnie z informacjami w opisie szkolenia.

W szkoleniach dla nauczycieli akademickich mogą uczestniczyć pracownicy zatrudnieni na UW na podstawie umowy o pracę/mianowania w grupie pracowników dydaktycznych lub badawczo-dydaktycznych, mający zaplanowane w semestrze rozpoczynającym się po szkoleniu zajęcia ze studentami I. i II. stopnia oraz studiów jednolitych – więcej szczegółów na temat udziału zawierają Zasady uczestnictwa i Regulamin dostępne na platformie szkoleniowej przy każdym szkoleniu.

Wszelkie pytania prosimy przesyłać drogą mailową na adres: @s{+U=IA^n.06yjx2Oc8PXo`[-S'5p~]#[0ngvBz4%@wm*u[Vm+/^%2oeXdm4xBak