Seminarium „Ekonomia dobra wspólnego” [17.12.2020]

8 grudnia 2020

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanym przez Katedrę Ekonomii Politycznej WNE UW seminarium online pt. „Ekonomia dobra wspólnego”. Seminarium poprowadzą:

• dr hab. Łukasz Hardt - „Założenia etyczne w ekonomii”
  • dr hab. Beata Łopaciuk-Gonczaryk - „Znaczenie, istota i źródła kapitału społecznego z punktu widzenia korzyści na poziomie społeczności lokalnych i całych społeczeństw”
  • dr hab. Piotr Koryś - „W poszukiwaniu historycznych źródeł korupcji w Polsce. Instytucje, etyka i kapitał społeczny w perspektywie długiego trwania”

Seminarium odbędzie się 17 grudnia (czwartek), w godzinach 9:45-11:20 na platformie Zoom.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami w ogłoszeniu.