Remont WNE UW

2 sierpnia 2016

Za nami kolejny etap remontu lewego skrzydła budynku WNE UW przy ul. Długiej 44/50:

• Zakończenie rewitalizacji elewacji od strony podwórza.
  • Przygotowanie podłoża do betonowania  posadzki w piwnicy.
  • Ułożenie instalacji elektrycznych i teletechnicznych w pomieszczeniach na I i II piętrze. Położenie nowego podkładu betonowego pod parkiet dębowy i gres.
  • Budowa nowego szybu windowego.
  • Ułożenie instalacji elektrycznych i teletechnicznych w pomieszczeniach na I piętrze. Położenie nowego podkładu betonowego pod parkiet dębowy i gres.
  • Odkrycie więźby dachowej na poddaszu. Po skończeniu wymiany pokrycia dachowego wykonywana zostanie izolacja termiczna z wełny mineralnej.
  • Pokrycie dachu od strony podwórza nową dachówką ceramiczną. Okna dachowe wymieniono na nowe. Wyprowadzono dodatkowe kominy wentylacyjne ponad dach.

Planowane etapy inwestycji:

• Do grudnia 2016 r. zostaną wykonane roboty konstrukcyjne, instalacje elektryczne, teletechniczne i sanitarne. Zostaną ukończone roboty związane z renowacją elewacji, wszystkie okna zostaną wymienione na nowe.
  • W 2017 r. będą prowadzone prace wykończeniowe: montaż nowych przyborów sanitarnych, ułożenie posadzek gresowych i parkietu dębowego, montaż stolarki drzwiowej, malowanie ścian, montaż sufitów podwieszanych.
  • Prace zostaną zakończone w maju 2017 r.

Koszt inwestycji: 6 585 796 zł brutto