Rekrutacja na studia podyplomowe "Innowacyjna gospodarka. Rola polityki ekonomicznej"

9 października 2018

Wydział Nauk Ekonomicznych UW zaprasza na drugą edycję studiów podyplomowych "Innowacyjna gospodarka. Rola polityki ekonomicznej".

Studia są realizowane z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

W programie studiów znajdują się konwersatoria i warsztaty poświęcone m.in. następującym zagadnieniom:

• Ekonomiczna teoria innowacji.
  • Innowacyjność przedsiębiorstw.
  • Działalność B+R oraz ochrona praw własności intelektualnej.
  • Polityka strukturalna, przemysłowa i innowacyjna państwa.
  • Gospodarka oparta na wiedzy, rola edukacji i transferu wiedzy.

Studia przeznaczone są dla osób z dyplomem licencjata lub wyższym. Roczne czesne wynosi 700 zł
Rekrutacja trwa od 4 do 17 października 2018 r.

Więcej informacji na stronie studiów.