Ogłoszenie Komitetu Nagrody Odeda Starka za wybitne osiągnięcia publikacyjne

7 października 2019

Komitet Nagrody Odeda Starka za wybitne osiągnięcia publikacyjne ma zaszczyt ogłosić, że uroczystość przyznania nagrody dr Dorocie Celińskiej-Kopczyńskiej za artykuł „Occupational injury risk wage premium” odbędzie się czwartek 7 listopada 2019 r. o godz. 14:00 w sali A409 (sala im. Oskara Langego) w odnowionym budynku Wydziału Nauk Ekonomicznych.

Podczas uroczystości wręczenia nagrody laureatka zaprezentuje wyróżniony artykuł. Po prezentacji i wręczeniu nagrody odbędzie się poczęstunek. Komitet serdecznie zaprasza pracowników i studentów Wydziału, znajomych i rodzinę laureatki do udziału w uroczystości.