Oferta pracy dla doktoranta w projekcie badawczym

11 sierpnia 2021

Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego poszukuje kandydatów na stanowisko asystenta naukowego w projekcie badawczym “New research program devoted to enhancing the validity and robustness of stated preference valuation methods in the face of selected behavioral phenomena and biases”, prowadzonym przez prof. dr. hab. Mikołaja Czajkowskiego.

Do obowiązków zatrudnionej osoby będą należały m.in. przeglądy literatury, analiza danych czy redakcja publikacji naukowych.

Oferta dotyczy 2,5 rocznego okresu z miesięcznym stypendium w wysokości 3500 zł, które może być łączone ze stypendium dla doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego w ramach Szkoły doktorskiej nauk społecznych oraz programu doktorskiego Quantitative Psychology and Economics PhD program.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres +DGA?V9/thKa]#[t~^33_ynjq8N do 30 sierpnia 2021 r.

Szczegółowe informacje dostępne są w ogłoszeniu.