Nagrody Rektora UW dla pracowników Wydziału

31 marca 2020

Z radością informujemy, że 9 pracowników Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego otrzymało nagrodę Rektora Uniwersytetu Warszawskiego. Wyróżnienie przyznawane jest pracownikom Uczelni, którzy poprzez swoje osiągnięcia naukowe i dydaktyczne w szczególny sposób przyczyniają się do rozwoju i wzrostu prestiżu Uniwersytetu.

Nagrodzeni pracownicy Wydziału:

• prof. dr hab. dr h.c. Oded Stark
  • prof. dr hab. Mikołaj Czajkowski
  • dr hab. Michał Krawczyk, prof. ucz.
  • dr hab. Michał Brzeziński
  • dr hab. Beata Łopaciuk-Gonczaryk
  • dr hab. Katarzyna Śledziewska
  • dr hab. Piotr Wójcik
  • dr Joanna Mackiewicz-Łyziak
  • dr Marcin Chlebus

Nagrody zostały przyznane już po raz szósty, dodatkowe wynagrodzenie otrzymało w tym roku 150 pracowników Uniwersytetu. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej Uniwersytetu Warszawskiego.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!