LABFAM Seminar Series

10 grudnia 2020

Serdecznie zapraszamy do udziału w cotygodniowych spotkaniach „LABFAM Seminar Series”, które będą się odbywały się w każdy wtorek, w godz. 13:00 – 14:00, zaczynając od 10 listopada br.

LABFAM to Interdyscyplinarne Centrum Badań nad Rynkiem Pracy i Rodziną, utworzone na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego. Centrum prowadzi badania naukowe na temat powiązań pomiędzy przemianami zachodzącymi na rynku pracy, aktywnością zawodową ludności, zachowaniami ludności w sferze tworzenia, rozwoju i rozpadu rodzin, a także jakości życia rodzin.

Podczas cotygodniowych spotkań, nasi rozmówcy będą prezentować wyniki swoich badań w obszarach związanych z rynkiem pracy, demografią rodziny, nierównościami społecznymi, dobrobytem rodzin czy też uwarunkowaniami instytucjonalnymi i kulturowymi aktywności zawodowej i rodzinnej. Program spotkań, uzupełniany na bieżąco, można pobrać pod poniższym linkiem. Abstrakty spotkań dostępne są tutaj.

Spotkania trwają 1 godzinę, w tym 40 minut zarezerwowane jest na prezentację i 20 minut na dyskusję. Spotkania są dostępne dla wszystkich studentów i pracowników Wydziału Nauk Ekonomicznych UW, oraz innych instytucji oraz zainteresowanych osób, realizujących badania w obszarach naukowych LABFAM. Spotkania prowadzone są w języku angielskim.

Zgłoszenia do udziału w seminarium przyjmowane są pod adresem mailowym: FSv*[s/6p\Anhtf#]#[/1Yk9aJ+he}S^}Wr

Serdecznie zapraszamy!