Konsultacje dla młodych badaczek – program IDUB UW

19 maja 2021

Serdecznie zapraszamy młode badaczki i dydaktyczki Wydziału do udziału w konsultacjach dotyczących ostatecznego kształtu inicjatywy „Program dla młodych badaczek i dydaktyczek”, realizowanej w ramach działania IV.5.2 programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza” Uniwersytetu Warszawskiego.

Konsultacje odbędą się online w terminach:

• 25 maja 2021 r. w godzinach 13:00 – 16:00
  • 28 maja 2021 r. w godzinach 10:00 – 13:00

i są skierowane do młodych badaczek Uczelni, które uzyskały stopień naukowy doktora w ciągu ostatnich 5 lat, zatrudnionych w grupie pracowników badawczych lub badawczo-dydaktycznych.

Aby wziąć udział w konsultacjach, należy przesłać zgłoszenie, podając jeden z powyższych terminów, na adres: B6gx@RA`TzO[Pu%pcfMJ'U+kQ]#[&$Ig#0JX2n?SDac-Y^V+gK5\=

Więcej informacji znajduje się na stronie Programu.