XVI Konferencja Warsaw International Economic Meeting (WIEM) [24-25.06.2021]

29 marca 2021

Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza do wzięcia udziału w XVI edycji Konferencji Warsaw International Economic Meeting (WIEM).

Konferencja odbędzie się online w dniach 24-25 czerwca 2021 r. i będzie prowadzona w języku angielskim.

Gościem specjalnym tegorocznej konferencji będzie prof. Wojciech Charemza, reprezentujący University of Leicester.

W skład Komitetu Naukowego konferencji wchodzą:

• dr hab. Gabriela Grotkowska, prof.ucz.
  • prof. dr hab. Andrzej Cieslik
  • prof. dr hab. Jan Jakub Michalek
  • dr hab. Leszek Wincenciak

Zapraszamy do zgłaszania niepublikowanych badań i analiz z zakresu ekonomii, ze szczególnym uwzględnieniem makroekonomii, handlu międzynarodowego, ekonomiki pracy, edukacji, mikroekonomii, finansów i ekonometrii.

Abstrakty należy zgłaszać do 3 maja 2021 r., szczegóły znajdują się w ogłoszeniu.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie konferencji.