CEE Sustainable Finance Summit z udziałem prof. Łukasza Hardta

17 maja 2021

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w CEE Sustainable Finance Summit, który odbędzie się w dniach 17-21 maja 2021 r. Spotkanie będzie okazją do dyskusji na temat możliwości zrównoważonego finansowania dla Europy Środkowo-Wschodniej.

Dr hab. Łukasz Hardt, prof. ucz., Kierownik Katedry Ekonomii Politycznej WNE UW weźmie udział w panelu “Central banking mandates and climate change Zeitgeist” wraz z przedstawicielami narodowych banków Francji, Czech, Holandii, Słowacji i Węgier. Dyskusja będzie moderowana przez Lindę Zeilinę - Dyrektor Generalną International Sustainable Finance Centre.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie wydarzenia.