Bezpłatne kursy WNE UW

16 września 2021

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą bezpłatnych kursów oferowanych przez Wydział Nauk Ekonomicznych.

W ramach projektu „Mazowiecki Uniwersytet Młodzieżowy” realizowane są kursy dla uczniów szkół ponadpodstawowych w obszarach: rozumienia zagadnień finansowych, przedsiębiorczości, krytycznego myślenia oraz umiejętności uczenia się.

W ramach projektu „Trzecia Misja Wydziału Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego” realizowane są kursy:

• „Komunikatywny Senior”, aktywizujący społecznie seniorów w wieku 60+ za pomocą specjalnie przygotowanego kursu języka angielskiego,
  • „Szkolenie z metody CLIL-VET”, wdrażający przyszłych pracowników sektora edukacyjnego w metodę CLIL-VET - zintegrowanego nauczania przedmiotów w języku angielskim,
  • „Język angielski i współczesny świat” w ramach którego realizowane są kursy tematyczne,  zwiększające kompetencje z języka angielskiego uczniów w wieku 15-19 lat,
  • „Język angielski dla maturzystów”, w ramach którego realizowane są z języka angielskiego dla uczniów klas maturalnych i przygotowanie do matury z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym.

W ramach projektu „Trzecia Misja Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego” realizowane są kursy:

Nabór prowadzony jest w trybie ciągłym.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na stronie projektów.

Wszystkie kursy realizowane są w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.