Wolontariat Wielokulturowy Online

1 kwietnia 2020

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji 'Wolontariat Wielokulturowy Uniwersytetu Warszawskiego', organizowanej po raz kolejny przez Uniwersyteckie Centrum Wolontariatu. W tym roku przedsięwzięcie będzie realizowane za pośrednictwem internetu, we współpracy z Welcome Point UW.

Głównym celem Wolontariatu Wielokulturowego jest wymiana doświadczeń i wiedzy o życiu studenckim na Uczelni oraz rozwijanie umiejętności językowych, kompetencji społecznych i kulturowych. W tym roku jest to dodatkowo niesienie sobie wzajemnie pomocy w czasie epidemii.

Studenci zainteresowani udziałem w akcji wypełniają formularz rejestracyjny, a następnie za pośrednictwem specjalnej grupy w mediach społecznościowych oraz przy pomocy UCW kontaktują się z innymi jej uczestnikami. Spotkania odbywają się online, poprzez wspólnie wybrany przez rozmówców komunikator.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Uniwersyteckiego Centrum Wolontariatu oraz na poniższej grafice.

Serdecznie zapraszamy!

wolontariat uw.jpg