Uroczysta Inauguracja roku akademickiego 2021/2022

17 września 2021

Dziekan i Rada Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego mają zaszczyt zaprosić wszystkich członków społeczności wydziałowej – Studentów, Pracowników, Doktorantów, Absolwentów i Przyjaciół Wydziału do udziału w Inauguracji Roku Akademickiego 2021/2022, która odbędzie się 21 września 2021 r., o godz. 12.00 w Auli im. Adama Mickiewicza, budynku Auditorium Maximum UW, przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 w Warszawie.

Wykład inauguracyjny pt.: „Skąd ekonomiści wiedzą jak uczyć?” wygłosi dr hab. Maciej Jakubowski, adiunkt w Katedrze Ekonomii Edukacji i Pracy na Wydziale oraz wiceminister edukacji w latach 2012–2014.

PROGRAM UROCZYSTOŚCI

• Hymn państwowy, Oda do radości
  • Otwarcie uroczystości
  • Wystąpienie JM Rektora UW, prof. dr. hab. Alojzego Z. Nowaka
  • Wystąpienie Dziekan WNE UW, dr hab. Gabrieli Grotkowskiej, prof. ucz.
  • Wystąpienie Prodziekan ds. studenckich WNE UW, dr Dominiki Gadowskiej - dos Santos
  • Ślubowanie studentów I roku
  • Gaude Mater Polonia
  • Wystąpienie przedstawicieli Samorządu Studentów WNE UW
  • Wykład inauguracyjny "Skąd ekonomiści wiedzą jak uczyć?", dr hab. Maciej Jakubowski
  • Gaudeamus Igitur

Z uwagi na panujące obostrzenia oraz zapewnienie jak najwyższych standardów bezpieczeństwa, udział w wydarzeniu będzie możliwy tylko po wcześniejszym zgłoszeniu przez formularz, dostępny na stronie.

Serdecznie zapraszamy!