Studentka WNE UW laureatką konkursu na najlepszą pracę licencjacką GPW

18 stycznia 2021

VII edycja Konkursu o Nagrodę Prezesa Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie zakończyła się kolejnym sukcesem reprezentantek Wydziału Nauk Ekonomicznych.

Laureatką jest Milena Gralewska – absolwentka studiów licencjackich na kierunku „Ekonomia, finanse i rachunkowość, informatyka i ekonometria” oraz obecna studentka studiów magisterskich na kierunku „Finanse i rachunkowość”.

Zwycięska praca pt. „Asymetria informacji a struktura kapitału i wartość przedsiębiorstw notowanych na GPW w Warszawie” została napisana pod kierunkiem dr hab. Anny Białek-Jaworskiej.

Ubiegłoroczną edycję konkursu zwyciężyła Studentka WNE – Paulina Bancerz, której praca także została napisana pod kierownictwem dr hab. Anny Białek-Jaworskiej.

Serdecznie gratulujemy!